Nové stredisko LIMBACH

07.03.2018

 

plavecka-akademia-limbach-billboard_nahlad_1.jpg

Vážení priaznivci Plaveckej akadémie s radosťou Vám oznamujeme že 

Detské plavecké centrum LIMBACH otvoríme 16.04.2018.

Objekt tohto nášho nového strediska je situovaný hneď vedľa Materskej škôlky Limbach. Nové stredisko poskytne priestor škôlkam a klietom z okolia využiť bazén s dĺžkou 10 metrov a šírkou 4 metre.

Priestory tohto strediska budú prispôsobené potrebám tých najmenších detí a ich rodičom, samozrejmosťou bude detský kútik s hračkami od našich partnerov.
Plavecké centrum je určené pre deti od 6 mesiacov. Deti plávajú s rodičmi alebo s trénermi akadémie, pričom postupne absolvujú kurzy od aquababy, ďalej nasledujú plavecké skupiny korytnačka - delfín – žralok. Naše centrum je tiež špecifické využívaním najmodernejšej filtračnej technológie so špičkovou úpravou vody.

Plavecké stredisko v LIMBACHU je vybudované najmä pre deti a preto si kvalitu vody s teplotou nad 31°C prísno strážime. Na úpravu vody slúži UV lampa ktorá pôsobí priamo na vodu, ktorú dezinfikuje.
V našom centre sa detičky po každej plaveckej výuke zohrejú a vysušia v „detskej saune“, ktorá je výbavou rovnaká ako dospelácka, avšak teplota v nej je okolo 50°C.

V prípade záujmu o ďalšie informacie kontaktujte naše klientské centrum na tel. čísle 02/391 051 15  alebo elektronicky mailom na info@plaveckaakademia.sk 

2018-03-07-photo-00001096.jpg

 

img_2022_1.jpg