Referencie

Referencie od našich klientov

Miro a Radko R.

Dobrý deň,
týmto by som rád poďakoval za seba aj syna Radoslava za skvelý kurz aquababy, ktorý sme práve dnes ukončili. Kurz je vynikajúcim prostriedkom ako si deti môžu už od malička vytvoriť krásny vzťah k vode a k plávaniu ako takému. Obaja sme boli veľmi spokojní s profesionálnym prístupom tréneriek, hygienou v stredisku Šustekova ako aj s ústretovosťou pri nahrádzaní vynechaných hodín plávania. Celému tímu prajeme veľa spokojných klientov ako aj veľa sil a optimizmu pri ich vyčerpávajúcej práci.

Zuzana S.

Ďakujeme za krásnu oslavu....Baby boli spokojné, aj tie neslovensky hovoriace. Velmi sa im páčilo. Veľa úspechov vo vašej práci! Zuzana S. s Annikou a Veronikou.

Alžbeta K.

Saška, v prvom rade sa Vám a Vášmu tímu chcem poďakovať za perfektne odvedenú prácu /Adamko a Matejko chodili k Vám do Barónky od 30.6-4.7. Deti boli nadšené prístupom aj celým priebehom tábora . Hlavne sa tešia - a my ako rodičia tiež- že sa naučili plávať .

Kubko K.

Chceme sa podakovat – Kubulko a aj my ako rodicia sme boli velmi spokojni s dennym taborom, ktory u vas absolvoval Kubulo. Uz teraz som rozhodnuta pre buduci rok vo vasom tabore.

Matej B.

Tatinko: "Bol som prekvapený veľmi prijemným personálom, je tu cítiť správna rodinná atmosféra. Myslím, že sú tu výborne podmienky pre plávanie detí, ale aj pre oddych celej rodiny. Samotný nápad plaveckého tábora, programu a organizácie sa mi páči. Maťko bol v dennom tábore spokojný, jedlo v reštaurácií si pochvaľoval a doma spomínal nových kamarátov. Z pohľadu plávania sa tešil z diplomu, ktorý dostal na základe zlepšenia sa v plávaní. Tešíme sa na fotky, čo tréneri fotili."

Nikolas P.

Maminka: "Prihlásili sme sa do Plaveckej akadémia na základe dobrých referencií od známych. Nikolas nastupuje prvýkrát do školy, chceli sme ho už predpripraviť na školský režim. Keď sme sa ho snažili naučiť plávať tak mu stále padali nohy. Po tomto tábore som si u neho všimla zlepšenie. Naše očakávania boli splnené. Verím, že sme sa viac menej zbavili rukávnikov. Prístup personálu strediska vo mne zanechal veľmi dobrý dojem. Bazén na mňa pôsobí veselo a je maximálne prispôsobený deťom. Plánujem sa prihlásiť aj na Aquababy plávanie s mladším synom Lukáškom. V budúcnosti určite využijeme aj vašu ponuku detskej narodeninovej oslavy."

Simonka K.

Babka: "Náš rodinný známy si všimol prevádzku v Petržalke a celkovo nás motivoval k prihláseniu do denného tábora, aby sa naša Simonka zlepšila v technike plávania. Prišli sme na tábor, aby sa naučila plávať s rukami aj nohami naraz, a nezapchávala si nos. Simonka si pochvaľuje a mi vychádzame z toho čo ona hovorí. Už v strede leta mala náznaky plávania, ale nevedela dýchať do vody. Doma povedala, že vydrží už dve minúty pod vodou, takže verím, že sa zlepšuje. Má veľmi rada spoločnosť detí a myslím si, že práve tento tábor bol pekné ukončenie jej letných prázdnin. Pravdepodobne budeme navštevovať aj ďalšia vaše denne tábory."

MUDr. Kvetoslava Prcúchová - detská pediatrička

Vďaka plávaniu sa u detí prirodzeným spôsobom posilňujú svalové skupiny, ktoré by na „suchu“ posilňovali omnoho náročnejšími cvikmi, niektoré z nich sú dokonca sprevádzané aj plačom. Zameranie kurzov nie je len vo vzťahu k plávaniu, ale hlavne k všestrannému rozvoju dieťaťa. Program v sebe zahŕňa také prvky, ako je rozvoj vzájomného vzťahu rodičov a detí, rozvoj sociálneho správania v kolektíve, ale aj podporovanie osobností každého dieťaťa zvlášť. Dôležitý je aj telesný kontakt, na základe ktorého si dieťa vytvorí silný pocit dôvery k svojmu rodičovi.

Nesporný je rozvoj psychomotorických schopností, telesnej kondície, získavanie návykov smerujúcich k pravidelného športovaniu. Detská sauna a otužovanie znižujú náchylnosť detí k rôznym ochoreniam (nádchy, chrípky a pod.). V kombinácii s rehabilitáciou sa dosahujú veľmi dobré výsledky pri liečení telesne postihnutých, detí s odchýlkami neuropsychického vývoja alebo ľahkými mozgovými disfunkciami a taktiež pri liečení detí s chronickými ochoreniami horných dýchacích ciest. Program ako celok vo svojich určitých etapách zabezpečuje aj psychickú relaxáciu všetkých zúčastnených.

Vzhľadom na tieto fakty by bolo potrebné uznať plávanie detí ako formu rehabilitácie, ktorá by bola čiastočné krytá zdravotným poistením a tým by určite uľahčila situáciu viacerým rodinám.

Olívia B.

Maminka: "Celkovo sme veľmi spokojní. Absolvovali sme tu už viacero kurzov a denných táborov. Naša Olívia radšej pláva s trénerkami a Plavecká akadémia je vždy prístupná a pridelí do Olíviinej skupiny trénerku. Metodika pri vyučovaní je pestrá a všetko je vedené prostredníctvom hier. Tréneri majú širokú zásobu cvičení, ktorými postupne učia deti plávať, dokážu pracovať aj s deťmi, ktoré majú totálny blok z vody. Priestory sú menšie ale za to útulné, no ocenila by som väčší priestor na sledovanie detí v bazéne."

Samko M.

Maminka: "Chodíme plávať už od 6 mesiacov, Samka plávanie baví. Páčia sa nám inštruktorky, pretože vedia pracovať s deťmi a výsledkom toho je, že Samko v 2 rokoch pláva sám s plutvičkami. Po každom kurze zaznamenávame progres a niečo nové sa naučíme. Hračky sú pravidelne obmieňané, čo sa všetkým deťom veľmi páči. Ma tu veľa kamarátov a vždy sa teší na plávanie. Po plávaní sa všetci spolu zahráme v detskom kútiku a častokrát sa nám ani nechce ísť preč. Viaceré mamičky si pochvaľujú slanú vodu a dostupnosť strediska"

Grétka A.

Tatinko: "Prístup inštruktoriek je výborný, preto sa Grétka nebojí vody a to bol náš hlavný dôvod, prečo sme začali plávať. Vie zadržať dych pod vodou a keď ma plutvičky na nohách, rozumie tomu, že ma kopať. Má základy plaveckej motoriky. Priestory bazéna sú čisté, šerblíky pripravene, teplota vody vyhovuje, hry pre deti sú výborné spravené... ja si nemám na čo sťažovať."

Oliver B.

Maminka: "Každá jedna inštruktorka z Plaveckej akadémie je teoreticky aj prakticky pripravená na svoju hodinu plávania. Páči sa mi práve tento ich prístup, pretože som si istá, že cvičenia čo robíme majú pozitívny význam pre môjho syna. Voda v bazéne je vždy čistá a určite vhodná pre baby plávanie aj pre mamičky. Odkedy chodievame plávať, je Oliverko oveľa sebavedomejší a nebojí sa plávať ani v iných veľkých bazénoch. Na suchu sa viac stavia a viac chce chodiť, celkovo je istejší vo svojich pohyboch."

Ninka H.

Tatinko: "Stredisko Plaveckej akadémie nás zaujalo hlavne ponukou slanej vody a sauny. Časovo nám veľmi vyhovuje vaše víkendové plávanie v poobedných hodinách. Priestory sú nové a podľa môjho názoru udržiavané v čistote. Ninka si veľmi zvykla a veľmi sa teší z cvičenia vo vode a ja som rád, že aj toto cvičenie prospieva k jej celkovej kondícii."

Ninka G.

Maminka: "Bývali sme v Petržalke, preto sme začali navštevovať práve Plaveckú akadémiu. Chodievame sem od začiatku a sme spokojní. Ceny za kurzy patria tiež medzi tie nižšie. Najviac som spokojná s inštruktorkami, majú zaujímavý a usporiadaný systém vedenia hodín. Našej Ninke sa najviac páčia plavecké pomôcky a hračky, ktoré sú vždy po ruke. Systém náhradných hodín je flexibilný a nám ako verným klientom vedia, častokrát vyhovieť k našej spokojnosti."