Dudu

Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka: aquababy, skupinových kurzov, táborov
  • Pôsobenie: stredisko Barónka

Od malička som mala rada vodu a plávanie a počas strednej školy som sa začala venovať práci s deťmi v pobytových táboroch, kde som nadobudla mnoho skúseností s prístupom k deťom, vedením a motiváciou detí. Preto je pre mňa táto práca spojenie príjemného s užitočným a zároveň je mojim koníčkom.
Plávanie považujem za jeden z najlepších športov, pretože pomáha zlepšiť fyzickú kondíciu, imunitu, posilňuje všetky svaly a učí dôležitosť správneho dýchania pri športe. Zároveň je pre deti akýkoľvek pobyt vo vode odmenou.
Na svojich hodinách sa snažím z detí vytiahnuť maximum a ukázať im, čo všetko v sebe majú a čo dokážu. Deti ma považujú za prísnu, čo aj som, keď je to potrebné, ale nakoniec spolu vždy tešíme z úspechov a pokrokov, ktoré spolu dosiahneme a to je pre mňa najväčšou odmenou. Väčšinou sa na každej hodine zameriavam na jeden plavecký spôsob a precvičujeme ho mnohými cvikmi s pomôckami aj bez, a to najmä z dôvodu lepšieho zapamätania si a prepojenia pohybov daného plaveckého spôsobu.


Ohodnoť ma