Megy

Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov, aquababy kurzov

Od malička som vyrastala v prostredí s malými detičkami, pretože moja mamina bola pani učiteľka v škôlke, kde som s ňou strávila veľa času. Už vtedy som nadobudla veľmi pozitívny vzťah k deťom. Sama som mamou, vďaka čomu viem byť empatická aj k rodičom našich zverencov. Moja práca ma napĺňa a teší ma, keď vidím krásne pokroky a budovanie pozitívneho vzťahu detí k vode. Plávanie je moja vášeň, ktorú prenášam aj na bábätká a deti. Som rada, keď vidím vývoj bábätiek vo vodnom prostredí krok po kroku. Dokážem poradiť aj rodičom pri správnej manipulácii, keďže sa venujem nie len skupinovým kurzom, ale aj aquababy. Mojím cieľom je viesť tréningy hravou formou, keďže hra je pre deti jedným z najprirodzenejších spôsobov učenia sa. Je to pre ne veľká zábava, vďaka čomu sa tešia na nasledujúce tréningy a šikovne napredujú s úsmevom na tvári.

 
Ohodnoť ma
Megy má 2 hodnotení
Star Star Star Star Star
21.08.2022 - 00:06
0
Uzasny,empaticky a hravy pristup. A hlavne bez natlaku. Dcerka sa neskutocne bala na zaciatku treningu a na konci som jej v bazene skor zavadzala.
06.10.2022 - 11:34
5
Ak by sa dalo, dal by som 6 hviezdičiek. Megy mi trénuje syna už niekoľko mesiacov a je to zatiaľ najlepšia trenérka, akú sme mali. Je s ňou vždy sranda, ale okrem zábavy je vidieť, že deti pri nej majú progres, zlepšujú sa a hlavne ich hodina baví od začiatku do konca. S deťmi to naozaj vie a tie deti to aj cítia. Príjemné sú také tie detialy, ktoré sú síce detaily, ale v skutočnosti sú obrovské - pamätá si mená detí, pamätá si ich obľúbené farby, zvieratká, proste v hlave si nosí celý ich profil. Určite aj preto synovi vždy vyčarí úsmev už len to, keď prídeme na bazén a zbadá Megy. Palec hore a za nás ďakujeme.
14.01.2023 - 20:43
0
Skvela trenerka, ktora to s detmi vie, kazda hodina je zabavna a deti pri nej napreduju. Velmi mila a profesionalna.
03.02.2023 - 20:13
0
Super praca s detmi, skvela trenerka
07.02.2023 - 17:56
0
Najlepsia trenerka
12.04.2023 - 12:09
0
S Megy sme sa stretli pri Aquababy. Veľmi oceňujeme jej priateľský prístup k nám, rodičom, i bábätkám. Tiež si veľmi cením, že ma vie opraviť a poradiť, keď robím niečo nie úplne správne (ponaranie synčeka).