Nela

Tréner

Vzdelanie a Licencie

  • trénerka plávania 1. stupňa (FTVŠ UK)
  • pedagogická a sociálna akadémia
  • študentka pedagogickej fakulty UK

O trénerovi

Snažím sa hlavne o zlepšovanie techniky plavcov a pri deťoch o zbavenie strachu z vody. Práca s deťmi ma baví, rada vidím na deťoch pokroky a snažím sa viesť hodinu tak, aby odchádzali s úsmevom na tvári. Motivuje ma, keď má moja práca osoh, keď ňou niekomu pomáham, pričom denne získavam stále nové a nové skúsenosti. Svoje doterajšie pedagogické vzdelanie uplatňujem aj pri plaveckej výuke detí.

Stredisko: 

Ohodnoť ma

Hodnotenie trénera

01.12.2018 - 06:33
5
S pani trénerkou máme len pozitívne skúsenosti. Hneď na prvej hodine kurzu sa moja dcérka odhodlala na výkony, ktoré boli pre ňu doposiaľ zo strachu nerealizovateľné. Pod vedením pani Nelky sa jej výkony naďalej stupňovali. Dcérka bola z kurzu od začiatku nadšená a tešili sme sa vždy na nasledujúcu hodinu. Cením si možnosť sledovania pokrokov v priestoroch plavárne. Pani Nela vždy viedla deti s láskavosťou a veľkou profesionalitou. Veľmi sme si ju obľúbili.
06.12.2018 - 20:45
5
Dakujeme Nelke za SKVELY pristup k detom, za hodiny plne zabavy ale aj ucenia. Dakujeme za jej neunavnu trpezlivost. V skupine, ktoru navstevovali aj nase deti to nemala iste lahke, ale napriek tomu zvladla vsetky deti bravurne. je naozaj uzasne vidiet ako ju deti pocuvaju, ako si s nimi vie poradit a bez toho ze by ich nutila ich vzdy dovedie do zdarneho konca. Nelka naozaj uprimne dakujeme. a dakujeme aj vsetkym jej kolegom, ktori ju zastupovali v case jej nepritomnosti. vsetci maju perfektny pristup, DAKUJEME
03.03.2019 - 19:17
5
S Nelkou ma dcera uz druhy kurz, predtym ju mal syn a obom velmi vyhovuje. Velmi prijemna instruktorka, deti nauci a je k nim velmi priatelska a mila. Dcera sa na plavanie velmi tesi a velmi sa zdokonaluje, takze za nas maximalna spokojnost. Dakujeme velmi pekne!
10.10.2019 - 19:36
5
12.12.2019 - 16:45
5
12.12.2019 - 23:13
5