Táňa A.

Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémia
  • Inštruktorka skupinových kurzov
  • Pôsobenie: Ružinov

O TRÉNEROVI

Už od malička ma rodičia viedli ku športom, na plávanie ma prihlásili kvôli skolióze chrbtice.Plávanie ma natoľko chytilo, že už v štyroch rokoch som mala 2 tréningy do týždňa na 25 metrovom bazéne. Počas mojej plaveckej kariéry som sa dostala do rezprezentácie Slovenskej republiky, chodila som po rôznych sústredeniach, medzinárodných pretekoch a stala som sa niekoľko násobnou majsterkou Slovenska na dlhé trate. Preto som sa rozhodla posúvať moje skúsenosti maličkým plavcom.

Plávanie je jeden s najprospešnejších športov pre zdravie dieťaťa. Osobne sa snažím hravou formou viesť tréningy. Učím detičky koordinovať pohyby vo vode, aby dodržiavali správnu techniku plaveckých štýlov. Ku každému pristupujem individuálne, úplných začiatočníkov zbavujem strachu z vody. Veľmi ma teší, keď vidím ako dieťa napreduje a teší sa z každého tréningu.

Ohodnoť ma
Táňa A. má 1 hodnotení
Star Star Star Star Star
15.11.2019 - 12:02
5
Mimoriadne ústretová, milá, príjemná trénerka, môj mladší syn, Ondrejko už nechce s iným trénerom ani plávať, to isté platí aj na nášho kamaráta Šimonka, plávajú korytnačka 1, teraz už 2!!!Dúfam, že sa nám poradí u nej plávať aj ďalší semester. Výborná komunikácia s rodičmi.