Prečo plávanie s Plaveckou Akadémiou?

Špecializované detské strediská

Našou konkurenčnou výhodou je, že strediská ako plaváreň DevínskaBarónkaŠustekova, Podunajské Biskupice, Limbach a Ružinov, kde plavecké kurzy v Bratislave prebiehajú, zároveň aj prevádzkujeme. Tým pádom nesieme zodpovednosť nielen za kvalitu plaveckej výuky, ale aj za hygienu a čistotu daného strediska. Naše strediská sú určené najmä pre deti a tomu sú aj prispôsobené.

Slaná voda, úprava vody UV lampou.

Na rozdiel od iných bazénov sú naše bazény na Šustekovej, v Devínskej, Biskupiciach, Limbachu a Ružinove špecifické využívaním technológie slanej vody. Plávanie v slanej vode je zdravšie a bezpečnejšie.Výhody slanej vody sú, že je zdravšia pretože soľ má prirodzené antiseptické účinky, eliminuje tvorbu rias vo vode, odstraňuje nepríjemný zápach z chlóru, nespôsobuje pálenie a červenanie očí, nedráždi pokožku, je prospešná pre alergikov, astmatikov ako aj citlivú pokožku. V našej plaveckej akadémii dezinfikujeme vodu aj za pomoci UV lampy.

Detská sauna

V našich centrách sa deti po každej plaveckej výuke zohrejú a vysušia v „detskej saune“, ktorá je výbavou rovnaká ako dospelácka, avšak teplota v nej je okolo 50°C. 

Vernostné zľavy

Pre našich stálych členov máme pripravený vernostný program zliav. Každé nasledujúce plávanie je pre vás výhodnejšie.

Motivačný systém pre deti

V rámci našej plaveckej akadémie aplikujeme jedinečný hodnotiaci systém pre výukové skupiny pre deti od 3 rokov. Na konci každého kurzu prebieha testovanie a deti obdržia vyznamenanie vo forme odznaku, ktorý obsahuje motív plaveckej skupiny (korytnačka, delfín a žralok) a jednu až dve plné hviezdy. Každá plná hviezda predstavuje úspešné zvládnutie plaveckých schopností v rámci danej skupiny.

Teplota vody 32°C

Výukové bazény na rozdiel od plaveckých bazénov musia mať vyššiu teplotu vody, aby bolo zabezpečené pohodlie detí pri plaveckej výuke. Naše plavárne v Devínskej, Šustekovej, Baronke a v Biskupiciach majú teplotu okolo 32°C.