Detská narodeninová oslava

Veľmi dobre vieme, že naši malí plavci sa do bazéna netešia len kvôli výuke plávania. Voda je pre nich aj zdrojom nekonečnej zábavy, preto si ťažko predstaviť ideálnejšie miesto na detskú narodeninovú oslavu než detský bazén s mierne slanou vodou a príjemnou teplotou vody 32 °C. Navyše pod dozorom našich inštruktorov.

Na čo sa môžete tešiť:

  • Dvojhodinový pobyt v našom plaveckom centre pod dozorom našich inštruktorov.
  • Prvá hodina je pobyt v bazéne, ktorý zahŕňa organizovanú zábavu plnú hier a súťaží, možnosť využitia pontónov a niektorých pomôcok na plávanie.
  • Druhá hodina je pobyt na suchu v priestoroch na to určených (Biskupice - v priestoroch recepcie, Barónka - v priestoroch detského kútika), ktorý zahŕňa saunu, gratulovanie a občerstvenie.
  • Ružová alebo modrá farebná výzdoba.
  • Občerstvenie: pizza, čipsy, chrumky, tyčinky, detské šampanské, minerálka, džús.

Cena: 169 € / 12 detí + rodičia oslávenca. Každé dieťa navyše + 5 €  - Stredisko Barónka a Biskupice.

Podmienka: minimálny vek detí 5 rokov a zvládnuté základné plavecké zručnosti (ponáranie, splývanie a skok do vody)

Cena: 200 € / 6 detí + 6 rodičov (všetci sa môžu zúčastniť oslavy aj v bazéne) - Rodinná narodeninová oslava - stredisko Banšelova.

Podmienka: minimálny vek detí 3 roky s doprovodom rodiča

Ak deti nerozumenjú po slovensky, prosíme, aby ste sa informovali na našom klientskom centre, či vieme zabezpečiť trénerov v cudzom jazyku.

Vyberte si miesto oslavy a kontaktujte nás

Aktuálne organizujeme oslavy na stredisku Biskupice, Barónka a Banšelova.

Narodeninové oslavy sú možné len cez víkendy a počas šk. roka. Kontaktujte nás aspoň 10 dní pred termínom oslavy e-mailom alebo telefonicky, overíme pre vás dostupnosť zvoleného bazéna a vytvoríme rezerváciu. Na záväznú rezerváciu je nutné uhradiť nevratnú zálohu vo výške 40 €.