Tréneri

Naše kurzy/tréningy sú vedené profesionálnymi trénermi plávania, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti vedenia plaveckých kurzov. Nejeden z nich pôsobil ako reprezentant Slovenskej republiky v plutvovom plávaní. Naši tréneri sú držitelmi plaveckej licencie trénera a sú riadne interne vyškolení na vykonávanie funkcie trénera/inštruktora plávania.

Patrik - Vedúci strediska
  • vedúci strediska centra Devínska
  • inštruktor plaveckých kurzov
  • pôsobenie: Devínska
Martina Nela, Bc. - Manažér

 

  • obchodná zástupkyňa
  • inštruktorka všetkých kurzov
  • pôsobenie: Devínska, Iuventa
Nikol, Mgr. - Supervízor
  • Supervízor na stredisku Limbach a Ružinov
  • inštruktorka všetkých kurzov
  • pôsobenie: Limbach, Ružinov
Nina, Mgr. - Tréner
  •  Trénerka plaveckej akadémie
  • Inštruktor plaveckých kurzov, kurzov aquababy, babygym
  • pôsobenie: Šustekova, Biskupice
Daniela - Tréner
  • trénerka plávania strediska Plaveckej akadémie
  • inštruktorka plaveckých kurzov a Aquababy
  • Inštruktorka plávania kojencov, batoliat a predškolákov (BC KENNY - Kiedroňová)
  • pôsobenie: Barónka
Nela - Tréner
  • trénerka plávania strediska Plaveckej akadémie
  • inštruktorka plaveckých kurzov
  • pôsobenie: Devínska, Šustekova
Táňa - Tréner

 

  • vedúca strediska Šustekova, Petržalská plaváreň
  • inštruktorka plaveckých kurzov, kurzov aquababy, aquabelliek
  • pôsobenie: Šustekova, Petržalská plaváreň

 

 

Anetka - Vedúci strediska
  • Vedúca strediska v Podunajských biskupiciach
  • inštruktorka plaveckých kurzov, táborov a rodičov s deťmi
  • pôsobenie: Podunajské biskupice
Kristína S. - Tréner
  • trénerka plávania strediska Plaveckej akadémie
  • inštruktorka plaveckých kurzov
  • pôsobenie: Barónka
Laura B. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka plaveckých kurzov, táborov
  • Pôsobenie: Šusteková
  • Bývalá reprezentantka - Slávia UKB
Kvetka K. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka: skupinových kurzov, škôlok, Aquababy
  • Pôsobenie: Devínska
Marek - Tréner
  • tréner Plaveckej akadémie
  • tréner Pohybovej akadémie
  • pôsobenie: Devínska
Lenka - Tréner
  • trénerka Plaveckej akadémie,
  • bývalá reprezentantka v plutvovom plávaní,
  • trénuje: skupinové kurzy, individuálne hodiny,
  • pôsobenie: Devínska
Zuzka T. - Tréner
  •         Trénerka Plaveckej akadémie
  •         Inštruktorka skupinových kurzov
  •         Pôsobenie: Podunajské Biskupice, Ružinov
Nina M. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov
  • Pôsobenie: Limbach
Erika B. - Tréner
  • Trénerka plávania Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka Aquababy, skupinových kurzov, táborov
  • Pôsobenie: Podunajské Biskupice
  • Inštruktorka plávania kojencov, batoliat a predškolákov (BC KENNY - Kiedroňová)
Peter F. - Tréner
  • Tréner Plaveckej akadémie
  • Inštruktor: skupinových kurzov, škôlok, narodeninových osláv
  • Pôsobenie: Devínska
Dominik O. - Tréner
  • tréner Plaveckej akadémie
  • aktívny plavec s plutvami, súčasný reprezentant SR
  • trénuje skupinové kurzy
  • pôsobenie: Devínska
Alica - Tréner
  • trénerka Plaveckej akadémie
  • bývalá profesionálna plavkyňa v klube KŠP Žralok
  • trénuje: skupinové kurzy, narodeninové oslavy, tábory, individuálne hodiny
  • pôsobenie: Devínska
Viki M. - Tréner
  • Trénerka Plavecke akadémie
  • Pôsobenie: Šusteková
  • Inštruktora skupinových kurzov
Dejan K. - Tréner
  • Tréner Plaveckej akadémie
  • Tréner skupinových kurzov a inštruktor škôlok
  • Profesor telesnej výchovy a športu
  • Pôsobenie: Šusteková, Petržalská plaváreň
Michal P. - Tréner
  • Vzdelanie a licencie
  • Tréner plávania strediska Plaveckej akadémie
  • Inštruktor plávania (FTVŠ UK Bratislava) 1.kval.stupeň
  • Pôsobenie: Barónka
Nina G. - Tréner
  • trénerka Plaveckej akadémie
  • vrcholová plavkyňa KŠP Žralok
  • účastníčka majstrovstiev Európy aj sveta v plávaní s plutvami
  • pôsobenie: Devínska, Iuventa
Saskia - Tréner

• trénerka plávania strediska Plaveckej akadémie
• Inštruktorka skupinových kurzov, táborov
• pôsobenie: Šustekova, Petralská plaváreň

Alena M. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  •  Inštruktorka: Aquababy, Táborov, Skupinových kurzov
  •  Pôsobenie: Podunajské Biskupice
Sabína B. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka aquababy, skupinových kurzov
  • Pôsobenie: Limbach, Ružinov
Veronika L. - Tréner
  • Trénerka plávania Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov, táborov, individuálnych hodín
  • Pôsobenie: Podunajské Biskupice
  • Trénerka plávania I. stupňa FTVŠ UK
Michal N. - Tréner
  • Tréner Plaveckej Akadémie
  • Inštruktor: skupinových kurzov, škôlok, táborov
  • Pôsobenie: Devínska
Michaela T - Tréner
  • tréner plaveckej akadémie
  • Inštruktor plaveckých kurzov aquababy
  • pôsobenie: Barónka
Michaela - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Absolventka kurzu Akadémie pohybového vzdelávania 
  • Trénerka 1.kvalif. stupňa (APV)
  • Aktívna plavkyňa 
Klára R. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Pôsobenie: Šusteková
  • Inštruktorka skupinových kurzov
Martina G. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktora skupinových kurzov, narodeninových osláv, táborov
  • Pôsobenie: Podunajské Biskupice
Dudu - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka: aquababy, skupinových kurzov, táborov
  • Pôsobenie: Barónka
Dávid L. - Tréner
  • tréner Plaveckej akadémie
  • inštruktor plaveckých kurzov
  • pôsobenie: Devínska
Veronika H. - Tréner
  • Trénerka skupinových kurzov
  • Trénerka 1. kval. stupňa FTVŠ 
  • Pôsobisko : Šustekova, Barónka, Petralská plaváreň, Podunajské Biskupice
Alex Č. - Tréner
  • Tréner Plaveckej akadémie
  • Inštruktor skupinových kurzov
  • Pôsobenie: Podunajské Biskupice
Terezka - Tréner
  • pôsobenie: Devínska
  • trénuje: skupinové kurzy, narodeninové oslavy
Žofia B. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov
  • Pôsobenie: Limbach
Natália D. - Tréner
  • Recepčná strediska Plaveckej akadémie
  • Pôsobenie: Ružinov
Monika H. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka: skupinových kurzov, škôlok
  • Pôsobenie: Devínska
Aďka - Tréner
  • ​trénerka Plaveckej akadémie
  • inštruktorka plaveckých kurzov
  • bývalá plavkyňa KŠP Žralok
  • pôsobenie: Devínska
Daniela K - Tréner
  • Vedúca strediska Ružinov
  • Trénerka plávania I.triedy (AKADÉMIA POHYBOVÉHO VZDELÁVANIA)
  •  Produkty: Aquababy, skupinové kurzy, Aquafitnes, Aquaprenatal
  •  Seminár metodika plávania 3-6 rokov
  •  Inštruktorka plávania kojencov, batoliat a predškolákov (BC KENNY - Kiedroňová)
Marta Š. - Tréner
  •     Trénerka Plaveckej akadémie
  •     Inštruktorka skupinových kurzov
  •     Pôsobenie: Podunajské Biskupice
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Trénerka: skupinových kurzov, morských víl, rodičov s deťmi, aquababy
  • Bývala synchronizovaná plavkyňa ŠK Synchro Bratislava
  • Pôsobenie: Podunajské Biskupice
Janka - Tréner

Vzdelanie a licencie

  • tréner plávania 1. stupňa (FTVŠ UK)
  • Inštruktorka plávania kojencov, batoliat a predškolákov (BC KENNY - Kiedroňová)
  • pôsobenie: Šustekova (skupinové kurzy)
  • absolventka bakalárskeho stupňa psychológie
  • študentka fyzioterapie
Monika K. - Tréner

Trénerka Plaveckej akadémie

Inštruktorka skupinových kurzov, narodeninových osláv, táborov

Pôsobenie: Šusteková, Petržalská plaváreň

Tréner 1. kvalifikačného stupňa (Akadémia pohybového vzdelávania)

 

Nicol K. - Recepčná
  • Recepčná Plaveckej akadémie
  • Pôsobenie: Podunajské Biskupice
Janko, Mgr. - Tréner
  • Tréner plávania strediska Plaveckej akadémie 
  • Inštruktor plávania (FTVŠ UK Bratislava) 2.kval.stupeň
  • Pôsobenie: Šustekova, Petralská plaváreň
Roman C. - Tréner
  • Tréner Plaveckej akadémie
  • Pôsobenie: Ružinov
  • Tréner skupinových kurzov, táborov, narodeninových osláv
Dada - Tréner
  • Trénerka strediska Plaveckej akadémie
  • Aktívna plavkyňa KŠP Žralok
  • Reprezentantka Slovenskej republiky v plávaní s plutvami
  • Inštruktorka skupinových kurzov, táborov, individuálnych hodín, plávania rodičov s deťmi
  • Pôsobenie: Barónka, Iuventa, Devínska
Michaela R. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  •  Inštruktorka: skupinových kurzov, Aquababy, škôlok
  •  Pôsobenie: Devínska
  • Inštruktorka plávania kojencov, batoliat a predškolákov (BC KENNY - Kiedroňová)
Maťo - Tréner
  • tréner Plaveckej akadémie
  • inštruktor plaveckých kurzov
  • pôsobenie: Devínska
Miki - Tréner
  • Tréner Plaveckej akadémie
  • Študent FTVŠ UK
  • Pôsobenie : Šustekova, Petržalská plaváreň
Helena K. - Tréner
  •         Trénerka Plaveckej akadémie
  •         Inštruktorka skupinových kurzov
  •         Pôsobenie: Podunajské Biskupice
Adriana H. - Vedúci strediska
  • Vedúca strediska Limbach
  • Inštruktorka plaveckých kurzov, narodeninových osláv,
  • Pôsobenie: Limbach
Nikol B. - Tréner
  • Trénerka plávania Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka plaveckých kurzov
  • Pôsobenie: Podunajské Biskupice
  • Trénerka plávania I. stupňa FTVŠ UK
Paula - Tréner
  • trénerka Plaveckej akadémie,
  • bývalá reprezentantka v plutvovom plávaní
  • aktívna plavkyňa KŠP Žralok
  • trénuje: skupinové kurzy
  • pôsobenie: Iuventa, Devínska
Martina M. - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka: skupinových kurzov, škôlok
  • Pôsobenie: Devínska
Nina - Tréner
  • trénerka Plaveckej akadémie
  • bývalá profesionálna Plavkyňa KŠP Žralok a aquabella Synchro Iuventa
  • trénuje: skupinové kurzy, individuálne hodiny, narodeninové oslavy
  • pôsobenie: Devínska
Dadka - Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktora skupinových kurzov
  • Majsterka Bratislavského kraja