Michaela S.

Tréner
  • Trénerka a recepčná Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov, aquababy kurzov, táborov, individuálnych hodín, plávania rodičov s deťmi

K vode som mala vždy blízky vzťah. V plaveckej akadémii som si prešla aquababy kurzami ako klient a ich koncept plávania sa mi ihneď zapáčil. Deti sú naša budúcnosť a preto je pre mňa dôležité poskytnúť im správny štart do života . V Plaveckej akademii som našla správne miesto pre trávenie času s dieťaťom. Najväčším benefitom v mojej práci je vidieť každý deň úspech detí, ako prekonávajú sami seba a učia sa stále niečo nové . Teší ma, že napredujú aj vďaka mne. Ich úspech je aj môj úspech. Učím sa aj ja od detí, s ktorými trávim každý deň v bazéne. Vďaka nim sa teším, že ma čaká ďalšia hodina plná radosti a nových skúseností. Každé jedno dieťa je jedinečné a  ku každému pristupujem individuálne. Mojim cieľom je, aby deti nadobudli kladný vzťah k vode, dôveru a cítili sa hlavne príjemne vo vodnom prostredí.

 
Ohodnoť ma
Michaela S. má 3 hodnotení
Star Star Star Star Star
07.08.2023 - 10:05
5
Miška má profesionálny prístup a práca s deťmi ju baví. Malý si ju prirodzene obľúbil. Odporúčam ju najmä, ak s plávaním začínate,dôsledne vysvetlí cviky a správne držanie bábätka vo vode. Program s ňou je pestrý a v príjemnej atmosfére s individuálnym prístupom.
30.08.2023 - 13:56
0
Najdôkladnejšia trénerka z Plaveckej Akadémie od privítania sa v skupine - zopakuje si mená, vek (aj náhradníkov) a počas hodiny sa stíha venovať aj individuálne a opravovať chybnú manipuláciu s dieťaťom, čo je super. Ešte by som uvítala väčšiu pestrosť cvičení na hodine, inak hodnotím na výbornú.