Ponúkame

Mamička s bábätkom, nesmelá neplavkyňa alebo rovno dvadsať nezbedníkov z „tretej bé“, v našich bazénoch sa tešíme na všetkých.

Kurzy pre bábätká

Už od troch mesiacov sú bábätká pripravené na prvé „plavecké kroky“ v našich bazénoch. Spolu s rodičmi ich čaká veľa zábavy, vďaka ktorej sa budú do vody vždy tešiť. Kurzy vedú naši špecializovaní tréneri pre bábätká – absolventi špeciálneho výcviku Evy Kiedroňovej na plávanie dojčiat, batoliat a predškolákov. Odporúčame aj kurzy pohybovej prípravy, na ktorých cvičíme s bábätkami mimo bazéna a ďalej rozvíjame ich pohybové schopnosti.

Kurzy pre deti a mládež

Nádejní plavci a plavkyne od 2 do 18 rokov si u nás nepochybne nájdu vhodnú plaveckú výzvu. Oboznámia sa s vodným prostredím, osvoja si plavecké zručnosti, naučia plavecké spôsoby alebo si ďalej zdokonalia techniku plávania. Kdekoľvek začnú, prispôsobíme sa im a umožníme im ďalej rásť. Celkom ako v škole, no do našej sa budú celkom iste tešiť.

Výkonnostné plávanie a prípravka

Tieto kurzy sú našou „vysokou školou“ plávania. A to nie hocijakou, pretože plavcov učíme plávať s plutvami. Plutvy ponúkajú úplne nový zážitok z plávania, plavci s nimi dosahujú rýchlosti, ktoré by inak nikdy nedosiahli. Plávaniu s plutvami sa venujeme už od roku 1989 a pod vedením Športového klubu plávania a potápania Žralok u nás vyrástol nejeden úšpený reprezentant. Šikovným plavcom, ktorí radi súťažia, sa v našom klube vždy nájde miesto.

Kurzy pre dospelých

Naši tréneri to vedia veľmi dobre nielen s deťmi, ale aj s dospelými. Dospelí u nás môžu absolvovať plavecký výcvik, zacvičiť si vo vode (tzv. aquafitness). Tehotným ženám odporúčame plávanie v našich bazénoch s mierne slanou vodou s príjemnou teplotou 32°C, ktorá im prinesie vytúženú úľavu. S budúcimi mamičkami sa venujeme správnemu dýchaniu, strečingu, uvoľneniu chrbta a, samozrejme, aj relaxácii.

Individuálna lekcia

Možno chodíte na naše skupinové kurzy a cítite potrebu zdokonaliť konkrétnu techniku. Možno sa vám nepáči predstava deliť sa o pozornosť trénera. Alebo len skrátka chcete z hodiny v bazéne vyťažiť maximum. Mysleli sme aj na vás a radi vám pripravíme lekciu na mieru.

Cvičenie vo vode – aquafitness

Cvičenie „na suchu“ nemusí byť pre každého. Voda telo jemne nadnáša, čím menej zaťažuje kĺby, ale zároveň kladie pri pohybe odpor, ktorý posilňuje naše svaly. Tzv. aquafitness preto odporúčame aj ľuďom, ktorí sú po úraze alebo majú ťažkosti s chrbticou. Cvičenie pozostáva z chôdze, behu, zo strečingu, z posilňovania a cvičenia s pomôckami.

Plávanie pre verejnosť

Vo vymedzených časoch môžu rodičia využiť naše detské bazény na voľné plávanie s dieťaťom bez trénera. K dispozícii máte aj naše plavecké pomôcky (okrem plaveckých rukávnikov a plutiev), hračky a detskú saunu.

Plavecký výcvik pre školy a škôlky

Pre vašu triedu školákov alebo aj pre celú škôlku radi pripravíme hravý plavecký výcvik na mieru. Naše rodinné plavecké centrá sú vám nablízku v piatich lokalitách Bratislavy a Pezinka. Sú plne prispôsobené potrebám aj najmenších detičiek, ktoré milujú zdravú, mierne slanú vodu s teplotou 32 °C v našich bazénoch.

Plavecký denný tábor

Minimálne raz v roku sa naše rodinné plavecké centrá premenia na tábor pre deti. Ráno priveziete svoje ratolesti ku nám a my sa o ne počas dňa postaráme. Čaká ich veľa hier, výletov a v neposlednom rade plávania v bazéne. Nezabúdame, že sme Plavecká akadémia, preto je pre nás dôležité, aby sa po týždni v tábore stali z detí lepší plavci alebo sa minimálne skamarátili s vodou. Tábor je vhodný pre deti od 4 do 12 rokov.

Detská oslava v bazéne

Ak ste niekedy videli detskú radosť v bazéne, určite si viete predstaviť to nadšenie, keď im v ňom doprajete narodeninovú oslavu s kamarátmi. Naši tréneri sa im postarajú o skvelú zábavu plnú hier a súťaží, nechýba ani občerstvenie. Oslavy organizujeme len v bazénoch s teplotou vody 32°C, aby sa v nich deti cítili príjemne.

Plavecké potreby

V našich rodinných plaveckých centrách je možné zakúpiť plavecké potreby, ktoré sú nevyhnutné pri výuke, ako sú plavky, plavecké čiapky alebo okuliare.