Rodinné plavecké centrum

Barónka

Mudrochova 2, Rača - Ukázať na mape

Plavecké centrum, ktoré je plné prispôsobené potrebám a pohodliu rodičov s bábätkami a deťmi do 12 rokov.

virtuálna prehliadka

Plavecké centrum, ktoré je plné prispôsobené potrebám a pohodliu rodičov s bábätkami a deťmi do 12 rokov.

Veľkosť bazéna 16 x 9 m
Hĺbka bazéna 1,4 m
Slaná voda

Má prirodzené antiseptické účinky a keďže nedráždi oči či pokožku, deti sa môžu plne sústrediť na plávanie.

Teplota vody minimálne 32°C

V teplejšej vode sa dokáže dieťa plne sústrediť na výuku.

Detská sauna

Po každom plávaní utužujeme detičkám zdravie v saune vyhriatej na 50°C.

Minikaviareň

Príjemný priestor s výhľadom na bazén, kde môžete počas lekcie posedieť pri káve a občerstvení.

Wi-Fi zdarma

U nás hravo vybavíte aj maily.

Naše dlhoročné skúsenosti s bábätkami a deťmi sú zhmotnené aj v našich plaveckých centrách. Dali sme si záležať, aby v nich rodičia našli ideálne prostredie na plávanie pre svoje ratolesti.

Keď ide o najmenších, bezpečnosť je prvoradá. V bazéne tohto strediska nenájdete žiadnu škodlivú chémiu, o čistotu vody sa stará kvalitná piesková filtrácia. Kvalitu vody prísne strážime, kontrolujeme ju ešte častejšie, než to vyžadujú úrady. Celodennú starostlivosť venujeme aj priestorom mimo bazéna, nechceme, aby sa naši malí plavci šmýkali na mláčkach. Okrem trénerov je v stredisku vyškolený personál, ktorý nenecháva nič na náhodu a dohliada na to, aby si deti mimo bazéna nechtiac neublížili.

Azda najviac sa deti tešia na našu mierne slanú (s koncentráciou soli od 0,4 do 0,5 %) a príjemne teplú vodu s teplotou 32 °C, ktorá ich ani bez plaveckých okuliarov nijako nedráždi. Rodičia oceňujú detský kútik, prebaľovací pult, bezplatné wi-fi a možnosť posedieť si pri káve v minikaviarni, odkiaľ môžu pohodlne sledovať plavecké pokroky svojich drobcov. Minikaviareň ponúka rôzne nápoje a dobroty na zahryznutie.

V rámci každého kurzu v stredisku majú deti k dispozícii detskú suchú saunu. Výbavou je totožná s „dospeláckou“, len má zníženú teplotu na 50 °C. Pobyt v saune deti príjemne zohreje a posilní ich imunitu.

V stredisku je možné zakúpiť plavecké potreby, ktoré sú nevyhnutné pri výuke, ako sú plavky, plavecké čiapky alebo okuliare. Prehľad celej ponuky nájdete v sekcii Obchod, pričom dostupnosť jednotlivých produktov si treba overiť vopred e-mailom alebo telefonicky. Zásoby priebežne dopĺňame, no niektoré veľkosti a farebné vzory môžu občas chýbať.

Lokalita

Otvoriť na mape

Plávanie pre verejnosť

Vo vymedzených časoch môžu rodičia využiť bazén na voľné plávanie s dieťaťom bez inštruktora. Viac informácií a ako postupovať

Sobota
MÁJ 12:30-13:30 (max 5. os)
iba termín 11.5.2024 13:30-15:30
Nedeľa
MÁJ 12:30-13:30 (max 5. os)