Emma M.

Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov

Prácu s deťmi som si vybrala kvôli kreativite a vzdelávaniu tých najmladších. Trénovaniu v Plaveckej akadémii som sa začala venovať popri štúdiu strednej školy a momentálne v tom pokračujem aj popri zamestnaní. V minulosti som pracovala s deťmi v detskom kútiku a tak isto som sa venovala stráženiu detí. Je krásne vidieť ako sa tvrdá práca a trpezlivosť odzrkadlí na prekonávaní strachu z vody u tých najmenších, a na dovednostiach pri starších detičkách.

Ohodnoť ma
Emma M. má 3 hodnotení
Star Star Star Star Star
09.11.2023 - 08:58
5
Rada by som poďakovala pani trénerke, ak trénuje korytnačky každú stredu o 16:30 v Podunajských Biskupiciach za jej úžasný a trpezlivý prístup. Sú tam dve, ktoré majú korytnačky rozdelené na dve skupiny. Syn bol aj u jednej aj u druhej a počas kurzu mal obe a pri oboch vidieť, že svoju prácu nerobia len z povinnosti. Nikdy by som si ani len nepomyslela, že môj syn, ktorý mal problém ak mu pri umývaní stekala voda do tváre bude skákať do bazéna za doslova pár týždňov. Ide o Trénerky Gabiku a Emu, mená som si dúfam správne overila u tiež veľmi, ale naozaj veľmi milej Pani recepčnej:) Syn sa na hodiny vždy teší a to je pre mňa ta najlepšia spätná väzba priamo od neho, ktorú musím posunúť ďalej. Všimla som si počas kurzu aj detičky, ktoré sú trošku citlivejšie a to akú prácu s nimi spravili je obdivuhodné. Ešte raz jedno veľké ďakujem a aj vďaka týmto pani trénerkám budeme na 100% u Vás pokračovať aj nasledujúci kurz.
16.11.2023 - 15:47
5
Dcérka s Emmou pláva od K2, aktuálne je už v D1. Emma je úplne úžasná s deťmi to vie, dcérku hodiny neskutočne bavia a vždy sa na hodiny veľmi teší. Vie deti krásne motivovať a "donúti" ich hravou formou k poradným výkonom.
19.03.2024 - 15:04
5
Trénerka má osobitý prístup ku každému dieťatku v skupine a pracuje podľa ich schopností a možností. Náš malý bol zo začiatku veľmi bojazlivý a nesmelý, aj napriek tomu že sme absolvovali aj kurzy pre bábätká. Trénerka sa ale nevzdala a bola veľmi vytrvalá. Napokon sa syn osmelil a kurz bol pre neho radosťou. Je milá a profesionálna, v práci s malými detičkami to naozaj vie. Netlačila ich do vecí ktoré im neboli príjemné a tak sa syn prestal báť a jednoduchšie spolupracoval na ďalších hodinách. Veľmi si ju obľúbil a každou ďalšou hodinou sme videli veľký pokrok. Ďakujeme ! Za nás naozaj skvelá, trpezlivá a profesionálna trénerka.