Gabika L.

Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov

Plávaniu sa venujem od svojich šiestich rokov. Ako malú ma základy plávania naučil otec, neskôr ma rodičia prihlásili do plaveckého klubu STU Trnava odkiaľ som po ôsmych rokoch závodného plávania prestúpila do klubu Vital Bratislava. Počas svojej plaveckej kariéry som sa zúčastňovala rôznych plaveckých pretekov s umiestnením na medailových pozíciách. V roku 2015 som absolvovala kurz trénera plávania prvého stupňa. Trénovanie v Plaveckej akadémii beriem skôr ako hobby a relax popri práci v štátnej správe. Chcem deťom odovzdať všetko, čo som sa naučila počas 11 rokov závodného plávania a motivovať ich, aby pri plávaní zotrvali čo najdlhšie a výkonnostne rástli.

Ohodnoť ma
Gabika L. má 2 hodnotení
Star Star Star Star Star
09.11.2023 - 08:59
5
Rada by som poďakovala pani trénerke, ak trénuje korytnačky každú stredu o 16:30 v Podunajských Biskupiciach za jej úžasný a trpezlivý prístup. Sú tam dve, ktoré majú korytnačky rozdelené na dve skupiny. Syn bol aj u jednej aj u druhej a počas kurzu mal obe a pri oboch vidieť, že svoju prácu nerobia len z povinnosti. Nikdy by som si ani len nepomyslela, že môj syn, ktorý mal problém ak mu pri umývaní stekala voda do tváre bude skákať do bazéna za doslova pár týždňov. Ide o Trénerky Gabiku a Emu, mená som si dúfam správne overila u tiež veľmi, ale naozaj veľmi milej Pani recepčnej:) Syn sa na hodiny vždy teší a to je pre mňa ta najlepšia spätná väzba priamo od neho, ktorú musím posunúť ďalej. Všimla som si počas kurzu aj detičky, ktoré sú trošku citlivejšie a to akú prácu s nimi spravili je obdivuhodné. Ešte raz jedno veľké ďakujem a aj vďaka týmto pani trénerkám budeme na 100% u Vás pokračovať aj nasledujúci kurz.
20.01.2024 - 00:27
5
Gabika dcérka miluje. Na hodiny sa nesmierne teší a uz dverí vykrikuje "kde je moja Gabika". Aktuálne je malá v K1, pričom ešte na to ani nemá vek, ale Gabika si ju tak získala, že jej absolútne dôveruje, splýva na vode na chrbte aj na bruchu. Neverila som, že zakceptuje okuliare, ale nemá s nimi problém, keď tak jej trénerka s nimi pomôže.