Ľubica B.

Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov, plávania dojčiat, batoliat a detí predškolského veku I. kvalifikačného stupňa, UK FTVŠ v spolupráci s Asociáciou Vodné deti
  • Trénerka I. kvalifikačného stupňa so špecializáciou plávanie, UK FTVŠ

Mojim pôsobením v Plaveckej akadémii ako inštruktorka Aqua Baby a trénerka skupinových kurzov som naplnila myšlienku, ktorá zrela v mojej hlave už dlhšie a to pracovať s bábätkami a deťmi vo vodnom prostredí. K vode mám veľmi blízko - počas základnej školy som sa pár rokov venovala plávaniu na profesionálnej úrovni. Veľmi rada pracujem s deťmi, hlavne s tými najmenšími. Táto práca ma naozaj napĺňa, keďže môžem vidieť spätnú väzbu – progres a hlavne radosť z plávania.  Napredovanie malých plavcov je mojou satisfakciou a robí môj život krajším. Na hodiny pristupujem profesionálne a zodpovedne s tým, že sa snažím naplno využiť svoje vedomosti a skúsenosti v tejto oblasti, samozrejme, to všetko vždy s navodením priateľskej atmosféry. Môžem povedať, že táto práca je mojim koníčkom.

Ohodnoť ma
Ľubica B. má 11 hodnotení
Star Star Star Star Prazdna hviezda
21.04.2022 - 15:57
0
Velka spokojnost, lekcie su vedene profesionalne a v priatelskej atmosfere, trenerka pristupuje ku kazdemu babatku individualne podla jeho potrieb, zaroven ich medzi sebou socializuje. Lekcia je skvele vyskladana a na jej konci odchadzaju spokojne babatka aj maminy :)
05.05.2022 - 14:26
5
Odporúčam trénerku Ľubicu Atmosféra na jej hodinách je zakaždým príjemná a kamarátska. Vždy nám zrozumiteľne vysvetlí, čo budeme robiť a dohliada na to, aby sme nové cviky správne zopakovali. Jednoznačne samotné plávanie a prostredie pozitívne vplývajú na psychomotorický vývoj mojej dcérky. Jasným ukazovateľom toho je, že robí z hodiny na hodinu viditeľné pokroky. Hodiny plávania si vyslovene užíva, teší sa z vody, detičiek a trénerky Ľubice. A v neposlednom rade sa aj ja teším na každé ďalšie stretnutie
09.05.2022 - 10:22
0
S Miskom chodime uz na druhy kurz s trenerkou Lubicou a velmi sa nam paci, aktivity deti zaujimaju, Lubka ich vhodnym sposobom zoznamuje s vodou, vie ich zaujat a vzdy si to velmi uzivame. Nase dieta pred tym nebolo uplne ryba vo vode :). Dakujeme
19.05.2022 - 09:36
5
01.07.2022 - 10:30
0
U Lubky sme boli na 3 kurzoch a dcera sa vzdy na hodiny velmi tesila. Pacilo sa mi , ze Lubka sa vzdy snazila vtiahnut vsetky deti do deja/atmosfery toho, co prave robili. A to bola teda teda niekedy fuska, kedze nie kazde dieta bolo naladene na pozadovanu aktivitu. Pacil sa mi individualny pristup a tiez priestor pre dieta, ak zrovna na danu aktivitu nereagovalo. S dcerkou Eliskou dakujeme velmi pekne za prijemnu atmosferu na hodinach a moznost uzivat si vodu, oboznamovat sa s nou naplno. Mama Lucia :)
16.08.2022 - 11:04
0
Ľúbica je skvelá trénerka a tešíme sa na každú jej hodinu plávania. S trpezlivosťou a úsmevom na tvári vysvetlí každý krok, cvik ktorý budeme s plavcami robiť. Sleduje správne prevedenie a vždy napraví a usmerní, aby sme všetko zvládali. Je veľmi vnímavá a pristupuje ku každému individuálne. Každé dieťa je iné, má inú náladu … to sleduje a snaží sa dieťa zaujať hrou, alebo zmenou aktivity. Sme veľmi spokojní. Začali sme v 3 mesiacoch a už ideme na kurz skupiny B. ;)
27.10.2022 - 18:01
0
Absolvovali sme hodiny u viacerych instruktorov, ale odkedy sme nasli Lubku, chceme chodit len k nej. Profesionalny pristup, zabava na hodine, malemu sa na hodinach velmi paci a Lubka presne vie, co robi. Odporucame vsetkym babatkam :)
28.10.2022 - 14:27
0
davame 5* Vyskusali sme viacero stredisk a instruktorov, ale odkedy sme natrafili na Lubku, chceme chodit uz len k nej. Je profesional a presne vie co robi, malemu sa na hodinach velmi paci a vzdy sa na plavko s Lubkou tesime :)
07.02.2023 - 17:58
0
Skvela trenerka!!!
12.08.2023 - 18:20
0
Oceňujeme profesionálny prístup a tiež konštruktívne vedenie hodiny, ktoré zohľadňuje vek a potreby bábätiek. Trénerka zároveň svedomito dohliada aj na správnu manipuláciu s detičkami.
04.10.2023 - 15:07
5
Hodiny s trénerkou Ľubkou sa mi veľmi páčia, sú vyvážene poskladané z rôznych aktivít, či už zábavnejších prvkov, alebo takých čo deti posúvajú bližšie k samostatnému plávaniu. Oceňujem, že deti sú primeraný čas pod vodou, nenútene a postupne. Ďakujem
08.11.2023 - 14:33
5
Vzdy vyborne, nemame co dodat. Mala sa vzdy tesila na hodiny, bolo to dobre koncipovane.
05.12.2023 - 20:40
5
Vyborna pani instruktorka. K babatkam pristupuje s citom, pomaha riesit pripadne problemy. Na hodinach je prijemna a pohodova atmosfera, zaroven su vsak hodiny velmi aktivne a zabavne. Dcerka (1,5 roka) sa cely tyzden tesi na plavanie. A ja s nou ;) dakujeme! TB
08.12.2023 - 22:01
5
Na plávanie s bábätkami chodím už takmer 3 roky bez prestávky, teraz už s dvomi deťmi, takže mám skúsenosti s mnohými lektormi, a Ľubka je za nás jednoznačne najlepšia. Jej plavecké hodiny majú logiku, prvky idú rozumne za sebou a sú dobre vystavané, aby aj nesmelé dieťa nabralo postupne odvahu. Tiež má dobré technické znalosti a dáva pozor, aby rodičia správne manipulovali s bábätkami. Zároveň vie dobre prispôsobiť hodinu aj pokročilejším deťom, aj tým menej skúseným, a hodiny s ňou sú vždy veľká zábava.
13.12.2023 - 21:52
5
11.02.2024 - 23:50
5
Veľmi profesionálna a zároveň ľudská pani trénerka, ktorá vie čo robí a zároveň má svojich malých plavcov rada. Máme šťastie, že dcérku trénuje práve ona a na hodiny sa vždy tešíme.