OTVÁRAME

Milí rodičia a deti,

od 19.1.2022 môžu naše strediská fungovať v režime OP/OTP. Postupneme pracujeme na znovu otvorení prevádzok (napúšťanie vody, ohrev vody, ...), aby sme mohli plávať čo najskôr. Rovnako upravujeme kurzy vo vašich kontách, aby ste buď mali aktuálne termíny, alebo sa vedeli prihlásiť na nové kurzy.

 

AKÝ REŽIM? - deti DO 12 rokov, môžu naše kurzy navštevovať bez obmedzení, deti OD 12 rokov sa musia preukázať režimom OTP (očkovaniu alebo testovaný alebo prekonaný), režim OP (covidpass s dvoma dávkami alebo potvrdenie o prekonaní) sa týka rodičov, resp. všetkých starších ako 18 rokov.

 

PLÁVANIE PRE BÁBäTKÁ - klienti z jesene 2021 dostanú informáciu prostredníctvom mailu, zároveň je na našom webe už spustený zápis na nové kurzy plávania bábätiek 2022 

 

PLÁVANIE PRE DETI od 3 rokov - Zápis je spustený na kurzy JAN-MAR 2022. Hodiny náhradné a nevyčerpané do zatvorenia prevádzok máte predĺžené do 30.6.2022. Hodiny neodplávané po 25.11., z dôvodu zatvorenia prevádzok, budete mať ako náhradné hodiny vo vašich účtoch (platnosť hodín bude do 30.6.2022). Aktuálne robíme všetky možné úpravy a prípavy, aby sa mohlo plávať čo najskôr, preto náhradné hodiny po 25.11. budeme pridávať do účtov v priebehu niekoľkých týždňov (posnažíme sa, aby to bolo do konca mesiaca január).

 

VŠETKY OSTATNÉ KURZY - čoskoro bude spustený zápis na nové kurzy

 

RODIČIA - budú môcť byť na strediskách pri dodržaní režimu OP (ak rodič nespĺňa režím OP, môže dieťa odovzdať na recepcií strediska)

 

Pre viac info prosím sledujte našu webovú stránku alebo FB profíl.

 

Ďakujeme za pochopenie.

Tím Plaveckej akadémie.