Pohybové aktivity

Zobraz informácie o kurze

Pohybové aktivity pre deti zabezpečia aby vaše deti boli 4 alebo 8 hodín maximálne aktívne zamestnané a domov prišli unavené a plné nových zážitkov.

 

pre deti od 3 - 6 rokov

 

Detský klub

Aktivity sú zamerané pre najmenšie deti. V detskom klube budeme s deťmi rozvíjať ich rozumové ale aj športové schopnosti. Počas detského klubu bude program prispôsobený podľa veku detí.

 

pre deti od 6 - 12 rokov

 

Lesné deti: 

Deti počas pohybového programu Lesné deti prežijú deň v lesnom prostredí. Budú naberať skúsenosti s turistickými značkami, orientovaním sa podľa mapy, základmi stanovania a v neposlednom rade získajú správnu predstavu ako najvhodnejšie navštevovať lesy, parky a lúky.

Pátrači:

Je vaše dieťa neustále aktívne v riešení rébusov, hlavolamov a pátra po dobrodružstve? V tom prípade je tento program najvhodnejšia aktivita ako ho zabaviť. Behanie a hľadanie pokladov za pomoci rébusových otázok rozvíja v deťoch telo aj myseľ. 

Olympionici:

Deti majú talent sa veľmi rýchlo naučiť akúkoľvek športovú aktivitu. Pre športové talenty je tento program najlepšou voľbou. Detí sa budú učiť a zlepšovať v olympijských športoch. Samozrejme ku každému športu patria aj pravidlá, ktoré musí dobrý športovec ovládať. Tento program bude nesený v duchu Fair play.

Mladí umelci:

Mate pocit že vaše dieťa je umelec. V programe mladí umelci sa deti venujú umeleckej činnosti ako maľovanie, modelovanie, skladanie, spev, recitovanie, písanie a podobne. Cieľom je vytvoriť umelecké dielo vždy z inej oblasti.