Pokyny a informácie

Čo si treba priniesť?

Zobraz informácie o kurze

Na plávanie budú deti potrebovať :

  • plavky - (u dievčat nie sú vhodné dvojdielne plavky a u chlapcov bermudy
  • obuv k bazénu
  • plavecká čiapka - povinná
  • plavecké okuliare - nie sú povinné, ale odporúčame ich
  • uterák
  • sprchový gel

Chvosty sú zabezpečené z našej strany a ich požičanie počas lekcie je už zahrnuté v cene kurzu.

Priebeh lekcie:

Jedna lekcia trvá 60 minút. Na kurz treba prísť chvíľku pred začiatkom, aby sa deti stihli prezliecť v šatniach. Na bazéne si ich prevezme už naša inštruktorka morských víl a hodina sa môže začať!

Najskôr sa dievčatá (ale aj chlapci) zahrajú pod vodnou hladinou, pričom si zopakujú a poriadne potrénujú správne výdychy do vody, ktoré sú veľmi dôležité.

Ďalej sa budú učiť a zdokonaľovať v plaveckých spôsoboch a to najmä v delfínovom vlnení. Až po zvládnutí týchto dvoch najdôležitejších prvkoch sa začneme učiť plávať s chvostom.

 

Priebeh narodeninovej oslavy:

Narodeninová oslava trvá 2 hodiny v našom stredisku, z čoho jednu hodinu deti strávia v bazéne a druhú na suchu pri torte, občerstvení a detskom šampanskom. Od klasickej narodeninovej oslavy sa táto líši tým, že oslávenci budú používať na hranie a plávanie aj chvosty.

 

Priebeh denného tábora:

Tábor je určení pre úplne začiatočníčky, ale aj pre už skúsené morské víly a princov.

Je určený pre deti, ktoré majú okrem vody rady aj hudbu, podmorský svet a rozprávky.

Počas tábora sa deti naučia ovládať základy plávania bez aj s chvostom, správny spôsob dýchanie do vody, dozvedia sa rôzne príbehy o morských vílach. Počas chvíľ, ktoré nebudeme v bazéne, si budeme vyrábať rôzne ozdoby vo vlasov a šperky, aké nosia morské víly, ale aj sa jašiť vonku a zlepšovať kondíciu zábavnými hrami.