Kamila V.

Tréner
  • Trénerka Plaveckej akadémie
  • Inštruktorka skupinových kurzov
  • Majsterka športu Kazašskej republiky v plávaní; Šampiónka Kazašskej republiky

Od detstva som sa venovala nádhernému športu – plávaniu. Som majsterkou športu Kazašskej republiky v plávaní a šampiónkou Kazašskej republiky, účastníčkou medzinárodných plaveckých súťaží na majstrovstvách sveta mládeže v otvorenom plávaní 2018 v Eilate, na Ázijských hrách 2016 v Jakutsku, držiteľkou striebornej medaily z izraelského šampionátu. K profesionálnemu športu som sa dostalа ako 7-ročná, takže veľmi dobre viem, čo je to láska k vode a ako sa v nej deti cítia.  Šport rozvíja v človeku také pozitívne vlastnosti, akými sú: disciplínovanosť, cieľavedomosť, zodpovednosť a pracovitosť. Deti mám veľmi rada a práca s nimi ma len baví.  Ak sa dieťa od prvého tréningu bojí vody, nie je to vôbec problém, budem sa snažiť, aby sa do konca hodiny tohto strachu zbavilo.  Ku každému dieťaťu pristupujem individuálne a veľmi rada sledujem jeho športové napredovanie. Veľmi si vážim svoju prácu v Plaveckej Akadémii a som veľmi rada, že sa môžem podeliť o svoje športové skúsenosti a pomôcť niekomu naučiť sa plávať, ako ma to kedysi naučil môj tréner.

Ohodnoť ma
Kamila V. má 3 hodnotení
Star Star Star Star Star
22.05.2022 - 15:19
0
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať Kamile za tréningy, ktoré náš Siminko s ňou absolvoval. Táto mladá trénerka má fantasticky pristup k deťom, je vidno, že deti má rada a práca, ktorú robí ju baví. Najviac si cením jej ľudsky pristup k deťom, aj k nám rodičom: vždy pred tréningom alebo po ukončení sa zastaví, rada odpovie na otázky, poskytne dobre rady a porozpráva sa. Má neskutočnú trpezlivosť k deťom. Vďaka tréningom s Kamilov a jej profesionálnemu prístupu, s dlhoročnými skúsenosťami náš synček si splnil sen a prestupil do skupiny Delfín. Dieťa šťastne a my sme rodičia spokojný. Ďakujeme Kamile a zároveň odporúčame tuto skvelú trénerku detičkam: tým, ktorý ešte majú strach z plávania, potápania aj tým, ktorý chcú zlepšiť svoje plavecke schopnosti. Kamile prajeme veľa úspechov v práci, čo najviac nadšených deti a spokojných rodičov. A celemu tímu PLAVECKÁ AKADÉMIA RUZINOV ďakujeme, ste všetci úžasní.
02.03.2023 - 09:23
5
19.03.2023 - 14:43
0
Strasne mila kocka, nasa dcera ju ma velmi rada, na individualke ju paradne pushuje vpred. Velka spokojnost, tesime sa na dalsiu lekciu ;)
12.12.2023 - 10:24
5
skvely pristup k detom :) Agatka vdaka Kamilke odburala svoj strach z vody :) dakujeme velmi pekne a tesime sa na dalsi kurz :)